Když záříte štěstím

Nadešel váš velký den těšíte se, jak si ho užijete, nechcete se o nic starat a soustředit se je na sebe?

Váš den D je to nejdůležitější

Jsem tu pro vás. Pojďme společně zdokumentovat zážitek ze svatebního dne, abyste si i za několik desítek let mohli připomenout své pocity a jedinečné vzpomínky.

Od momentu příprav, kdy vás vizážistka bude líčit a česat až do večerních hodin, kdy budete tančit při prskavkách obklopeni svou a rodinou a přáteli.

Že jste se ještě nefotili?

Miluji, když záříte štěstím

Pokud jste se ještě nikdy nefotili a představa focení vás znervózňuje nebojte se, je to normální. Setkáme se, pokecáme, probereme svatební program, počet hostů, jaké bude menu a už během toho se uvolníte a vzájemně se poznáme.

Schůzka nám pomůže se vzájemně poznat. Vzájemná důvěra je zárukou krásných fotek plných emocí. Nebudete se soustředit na mě a vzniknou bezprostřední momentky, zachycující váš jedinečný vztah..

A navíc doufám, že se budete bavit. A to je pak na fotkách vidět.

JAK NA TO:

Stačí mi jen napsat a domluvíme si spolu video hovor nebo osobní schůzku, kde si upřesníme všechny důležité informace, aby svatební den probíhal hladce a užila jste si ho naplno.

JAK BUDE PROBÍHAT HOVOR NEBO SCHŮZKA?

  • Nejlépe funguje, pokud mi sdělíte celodenní program, jakmile ho budete mít a sestavíte si, kdo s kým se chce fotit na skupinovém focení. Ušetříme tím úplně nejvíce času. A budete se moct soustředit na sebe a své přátele.
  • Pokud se sejdeme na místě svatby, tak si prohlédnu prostory a připravím se na focení.

Váš svatební den bude plný smíchu a slz štěstí. Zastavme ty vzácné okamžiky v čase, abyste si je mohla připomínat i po letech.

Napište mi, sejděme. Těším se na zářící nevěstu, která bude v centru lásky a pozornosti na svých fotkách navždy.

Pošlete mi poptávku níže:

Adriana a Honza srpen 2023

Simona červenec 2022

Bára a Adam září 2022