Svatební focení

Váš den D je to nejdůležitější

Jsem tu pro vás a zaznamenám každou slzu štěstí vašeho dne. Od momentu příprav, kdy vás vizážistka bude líčit a česat až do večerních hodin, kdy budete tančit při prskavkách obklopeni svou a rodinou a přáteli.

Pojďme společně zdokumentovat zážitek ze svatebního dne, abyste si i za několik desítek let mohli připomenout své pocity a jedinečné vzpomínky.

Že jste se ještě nefotili?

Pokud jste se ještě nikdy nefotili a představa focení vás znervózňuje nebojte se, je to normální. Právě proto spolu absolvujeme úvodní schůzku: Pokecáme, probereme svatební program, počet hostů, jaké bude menu a už během toho se uvolníte a vzájemně se poznáme.

Vzájemná důvěra je zárukou krásných fotek plných emocí. Nebudete se soustředit na mě a během vašeho dne D vzniknou bezprostřední momentky, zachycující váš jedinečný vztah. A to je pak na fotkách vidět.

JAK NA TO:

Stačí mi jen napsat a domluvíme si spolu video hovor nebo osobní schůzku, kde si upřesníme všechny důležité informace, aby svatební den probíhal hladce a užili jste si ho naplno.

JAK BUDE PROBÍHAT HOVOR NEBO SCHŮZKA?

  • Nejlépe funguje, pokud mi sdělíte celodenní program, jakmile ho budete mít a sestavíte si, kdo s kým se chce fotit na skupinovém focení. Ušetříme tím úplně nejvíce času. A budete se moct soustředit na sebe a své přátele.
  • Pokud se sejdeme na místě svatby, tak si prohlédnu prostory a připravím se na focení.

Napište mi. Těším se na zářící nevěstu a hrdého ženicha, kteří budou v centru lásky a pozornosti na svých fotkách navždy.

Pošlete mi poptávku níže:

Adriana a Honza

Simona

Bára a Adam